background

Yeteneklerimiz

Savunma ve Havacılık alanında kalifiyeli personel yetiştirmektedir. Ekibimiz, gelişen teknolojiye kendisini adapte ederek aynı zamanda Mühendislik ve Teknik Destek hizmeti de sunmaktadır.

background

AIROBOS

Sizlere Nasıl Yardımcı Olabiliriz !

Otonom Sistem Çözümleri

background

   İnsansız sistemler alanında, yerli ve milli çözümler sunmaktayız. Sınır güvenliği, taktik keşif ve gözetleme, tarım ve orman yangınlarının tespiti gibi alanlar başta olmak üzere pek çok uygulamaya entegrasyon sağlanabilecek insansız hava araçları tasarlamakta ve üretimini gerçekleştirmekteyiz.

Platform
Entegrasyonu

background

   Savunma sanayinin seri üretim ihtiyaçlarını sertifikalı üretim ekibimizle IPC standartlarına uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Müşterimizin İhtiyaç duyduğu sistem entegrasayonunu kendi bünyemizde veya müşterilerin tahsis etmiş oldukları alanlarda gerçekleştiriyoruz.
   Kurumsal Kaynak Planlaması ve İş Takibi için geliştirmiş olduğumuzu ERP yazılımımızı sürece dahil ederek başarılı çıktılar elde etmekteyiz. Üretimlerimizi İSO9001 standartlarına göre yön vermekte ve bağımsız birşekilde denetimlerimizi gerçekleştirmekteyiz. ESD kontrollü üretim alanlarında, deneyimli personelimiz ile sistem entegrasyonu hizmeti sağlamaktayız.

Güç Sistemleri

background

   İnsansız hava araçları için li-ion ve li-po bataryaların tasarımını ve montaj üretimini gerçekleştirdik ve kolluk kuvvetlerimiz tarafından sahada aktif olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda mobil batarya şarj çantası tasarladık ve ürettik. Ürünler ilgili askeri/ticari standartlar göz önüne alınarak geliştirilmekte ve üretilmektedir. Zorlu şartlarda uzun yıllar kullanılabilmesini sağlayacak sağlamklıkta ve güvenilirliktedir.

Sistem Mühendisliği

background

   Operasyonel konsept tanımlamasını ve sistem gereksinim özelliklerini belirleyerek analiz edilmesinden, sistem doğrulama, geçerli kılma, teslimat ve kabul faaliyetleri kapsamında saha görevlerini yerini getirebilen deneyimli Sistem Mühendisi kadromuzla hizmet sunmaktayız.
Sistem ve birimlerin askeri uyumlulukları konusundaki tecrübemiz tasarım ve doğrulama aşamalarında kullanılarak müşterimizin beklentilerini karşılamaktadır.
Askeri uyumluluk kapsamında MIL-STD-810, MIL-STD-461, MIL-STD-704, MIL-STD-1275, MIL-STD-1399, DO-160 standartlarındaki tecrübemiz bize tasarım ve testlerde yetkinlik sağlamaktadır.

RF Link
Çözümleri

background

   Sistem gereksinimlerine bağlı olarak yer kontrol istasyonu ve hava aracı aracının haberleşmesi için gerekli RF modülü belirlenmesi, kofigüre edilmesi ve entegrasyon işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Kablosuz iletişim için, hızlı çözümlerde kullanılmak üzere rf alıcı verici modüllerini tanıyıp ihtiyaca yönelik çalışmalar yürütmekteyiz.

Gömülü Sistem Yazılımları

background

    Hava aracında isterlere göre MCU yazılımları geliştirildi. Bunlardan bazıları;
- Acil durum müdahale karar destek sistemi,
- Yapay zeka destekli akıllı uçuş,
- Yüksek performanslı seyrüsefer ve kontrol uygulamaları,
- Görüntü İşleme tabanlı kontrol uygulamalarıdır.

Uçuş Kontrol ve Test Mühendisliği

background

   İnsansız hava araçlarının ar-ge ve üretim süreçlerinde yazılım-donanım doğrulama test adımlarını gerçekleştirir ve yaşanan aksaklıkları sistem loglarının inceleyerek analizini raporlarla sunmaktayız.

background

Sizlere nasıl Yardımcı olabiliriz !

Yeteneklerimizden sizin için uygun olanı seçin ve bizimle . . .

İletişime Geçin !
background

İHA Yazılım ve Donanım Çözümlerimiz

Hava Güvenliği ve Gözetleme için Otomatik Çözüm

Dronlarla Acil Müdahale için Otomatik Çözüm

Otomatik Uzaktan Altyapı Denetimleri

Drone Filosu ile Teslimat Çözümleri

Operasyon Merkezi Teknolojisi

Bulut Tabanlı İHA Yönetimi

background